Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 22. 11. 2022 – Finance Summit

22. 11. 2022 – Finance Summit

Autor Redakce

Finance Summit zavítá již podruhé do Prahy. V úterý 22. listopadu 2022 se v historických prostorách Martinického paláce na Pražském hradě sejdou špičky světa financí. Zaměří se na mikro a makro ekonomiku, e-bussiness, chytrá platební řešení, automatizaci, blockchain, crypto a další.

Kdy: 22. 11. 2022

Kde: Martinický palác, Praha

Cena: 1.500 Kč

Mezi odborníky v rámci odpoledního programu vystoupí Roeland Van der Stappen – Vice President, Policy and Engagement z EMEA, Tomáš Olexa – Head of financial innovations, Czech National Bank, hlavní ekonom Rogeru – Dominik Stroukal, Jana Brodani – Executive Director Czech Capital Market Association a mnoho dalších.


Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete na https://eftisummit.com/.

Co je Finance Summit?

Finance Summit je evropská konference zaměřená na trendy a inovace ve světě financí. Vytváříme prostředí, kde se zkušení zakladatelé, inovátoři, investoři a lídři firem mohou setkávat, diskutovat a sdílet své nápady a zkušenosti. Můžete se těšit na den plný networkingu, sdílení zkušeností, inspirativních panelových diskuzí a keynote od leaderů na trhu.

Kdo jsme my?

Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou Startup Disruptu je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidelně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundry a technologické inovátory z celého světa.

Akce se koná pod záštitou Českého předsednictví v Radě Evropské unie.
Zachovejte vybudované bohatství pro další generace. Bezplatně se registrujte a získáte více než 10 speciálních vydání Wealth Magazínu zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU A ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ 10 SPECIÁLNÍCH VYDÁNÍ WEALTH MAGAZÍNU VE FORMĚ PDF PŘÍMO NA SVŮJ EMAIL!

Související články