Home VZDĚLÁNÍProběhlé akce 2. 5. 2023 – FINfest, největší nezávislá odborná konference pro finanční profesionály

2. 5. 2023 – FINfest, největší nezávislá odborná konference pro finanční profesionály

Autor Redakce

Dne 2. května 2023 se v čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze uskuteční jarní konference FINfest, která nabídne nejen bohatý program, ale i příležitost k networkingu s významnými osobnostmi z oblasti financí.

Tématem letošní konference je „Přežití vs. úspěch“ a v programu se objeví desítky předních českých leaderů a expertů z oblasti osobních financí, kteří budou přednášet, diskutovat a vzdělávat účastníky hned v pěti sálech. Program bude trvat celý den od 9.30 do 18.00 hodin a účastníci se mohou těšit na zajímavé přednášky, panelové diskuse a workshopy.

Mezi tématy, která budou na FINfestu 2023 diskutována, patří například AI – artificial intelligence, marketing finančního poradce, vývoj kapitálových trhů, odpovědnosti poradců při distribuci neregulovaných produktů, investice v současné době vysokých sazeb a inflace aj.

Konference vám také představí některé z významných odborníků, kteří na konferenci přednesou své přednášky a zúčastní se panelových diskuzí. Mezi nimi budou například známí ekonomové L. Kovanda, D. Stroukal či V. Bezděk, šéfové předních zprostředkovatelských firem M. Urbánek, Z. Sluka, Š. Tillinger, P. Borkovec, J. Hlousek (jejich debatu bude moderovat ex-šéf firmy Fincentrum P. Stuchlík), experti na osobní rozvoj, obchod a budování značky (např. P. J. Křen či T. Rusňák) a celá řada dalších osobností. které mají odborné poradenské veřejnosti co předat.

Konference FINfest nabízí nejen příležitost k získání nových znalostí a inspirace, ale i k navázání nových obchodních vztahů. Registrace na konferenci již byla spuštěna. Návštěvníci si mohou vybrat mezi třemi typy vstupenek: Basic, Classic a VIP, přičemž každá nabízí různé výhody.

Vstupenka Basic zahrnuje pouze vstup na konferenci, bez občerstvení. Vstupenka Classic zahrnuje vstup na konferenci a občerstvení v průběhu dne. Vstupenka VIP zahrnuje vstup na konferenci, občerstvení v průběhu dne, exkluzivní přístup do VIP zóny a další výhody.

Každá ze vstupenek umožní účastníkům získat cenné znalosti a zkušenosti od předních odborníků v oblasti financí, a také se setkat s významnými osobnostmi a profesionály z této oblasti. Registrovat se na konferenci a získat vstupenku můžete prostřednictvím oficiálních stránek FINfest.

Pokud chcete být součástí této prestižní akce, neváhejte se registrovat co nejdříve a získejte vstupenku na největší odbornou konferenci pro finanční profesionály v České republice.

Konferenci FINfest pořádá komunitní web Poradci-sobě.cz.
Bezplatně se registrujte a získáte více 9 speciálních vydání Wealth Magazín – Report zdarma na svůj email, přístup k prémiovému obsahu, promo kódy pro vstup na akce a pravidelný newsletter s nejnovějšími trendy, analýzami a celospolečenskými tématy ovlivňující Private Wealth.

Související články