Home WEALTH MANAGEMENTSpráva majetku 16. 5. 2022: Konference FinFest

16. 5. 2022: Konference FinFest

Autor Redakce

Jarní konference FINfest nabídne bohatý program a networking. Významné osobnosti a profesionálové z oblasti financí se sejdou 16.května se v Praze.

Po úspěšném loňském ročníku nabídne největší nezávislá odborná konference pro finanční profesionály FINfest nabitý program v 5 sálech. I další kolo se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze, a to již 16. května.

Celodenní program začíná v 9.30 a trvá do 18.00 hodin. Registrace na konferenci je již spuštěna a v nabídce jsou také skupinové slevy. V ceně je kromě programu zahrnuto i občerstvení a oběd. Programu se navíc mohou lidé zúčastnit jak fyzicky, tak v on-line prostředí.

Zvoleným tématem pro tento ročník je „Inovace ve finančním poradenství“ a v rámci programu vystoupí desítky předních českých leaderů a expertů z oblasti osobních financí. Těšit se můžete na plejádu zajímavých přednášek, panelových diskusí a workshopů. Program konference FINfest čítá na 35 přednášek i panelových diskusí.

FINfest – reaguje na aktuální témata

Konference FINfest pokrývá všechny klíčové oblasti finančního poradenství: od financování bydlení, investic až po životní či neživotní pojištění. Nebude chybět ani moderovaná debata předních ekonomů o inflaci, sazbách a budoucím vývoji trhů (vystoupí například D. Stroukal, L. Kovanda a D. Navrátil).

O trendech a inovacích ve finančním poradenství budou diskutovat leadeři nejvýznamnějších zprostředkovatelských firem (například P. Borkovec, Z. Sluka, M. Urbánek). Věnovat se budeme i otázce podvodných produktů, jejich znaků a problematice vymáhání škod.

Program obohatí oblast osobního rozvoje. Mezi přednášejícími bude mimo jiné také autor obchodních bestsellerů Miroslav Princ a zkušený business mentor Petr Jan Křen.


Registrovaní čtenáři Wealth Magazínu automaticky získávají promo kód pro speciální slevu 50 % pro registraci vstupenky Classic.


Chcete získat unikátní slevu 50 % pouze pro čtenáře Wealth Magazínu?

STAŇTE SE ČLENEM KOMUNITY WEALTH MAGAZÍNU!

Související články